Pro aktivní muže

Řada mužů, kteří rádi tráví svůj čas aktivně, si ve chvíli, kdy se u nich objeví úniky moči, vůbec neví rady. Obvykle svůj problém skrývají, nevyhledají ani rady lékaře, často o něm neřeknou dokonce ani své partnerce. Za své potíže se stydí, uzavírají se do sebe a začínají se vyhýbat rodině, známým – stále častěji zůstávají doma.

To ale není nutné. První krokem ve zvládnutí tohoto problému by mělo být prolomení studu a pocitu trapnosti. To umožní obrátit se na lékaře a také využít specializovaných absorpčních pomůcek, které účinně ochrání prádlo před ušpiněním. Jedná se o citlivé téma, které se dotýká intimní oblasti, která pro mnohé zůstává tabu. Pokud trpíte úniky moči, neváhejte požádat o radu lékaře nebo lékárníka.

Využijte inkontinenční vložky Seni Man vytvořené speciálně pro aktivní muže a absorpční kalhotky Seni Active.

Inkontinenční vložky Seni Man byly vytvořeny pro muže, kteří si cení bezpečnost a pohodlí a zároveň očekávají naprostou diskrétnost. Vyrábějí se z materiálů nejvyšší kvality, mají anatomický tvar, který je přizpůsoben stavbě mužského těla a ponechává mu naprostou volnost pohybu.

Pružné absorpční kalhotky Seni Active představují unikátní řešení pro aktivní muže. Díky skvělé kvalitě [Premium Quality] jsou zárukou pohodlí a spolehlivé ochrany. Oblékají a svlékají se jako běžné prádlo a jejich použití je neobyčejně snadné.

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS S JEJICH POUŽÍVÁNÍM. VÍCE INFORMACÍ O ZÁSADÁCH POUŽÍVÁNÍ SOUBORŮ
ROZUMÍM