VYBERTE VELIKOST

pas boky
Pomocí krejčovského metru změřte obvod boků a pasu.
Poté vyberte, která kategorie produktů bude pro vás / osobu, o kterou pečujete, ta nejlepší:
velikost

Jak vybrat správnou velikost?

Je to jednoduché - v případě urologických vložek nebo anatomických vložných plen vyberte požadovanou savost, v případě absorpčních produktů z polotevřeného a uzavřeného systému využijte pro určení správné velikosti speciálně připravenou kalkulačku.

Správný výběr není založen pouze na kategorii produktu, ale také na jeho velikosti. Špatně padnoucí plenkové kalhotky mohou ovlivnit zdraví uživatele a zvýšit náklady.

Často se stává, že volíme plenku větší velikosti, protože působí dojmem vyšší savosti. My bychom ale měli zvolit produkt se zvýšenou savostí ve správné velikosti.

Správně zvolený produkt zajišťuje:

  • Vyšší pohodlí uživatele,
  • Jednodušší práci při výměně povlečení,
  • Snížení nákladů na výměnu a praní ložní prádlo.

Příliš malá plenka může způsobit nepříjemné tření a následné podráždění kůže v pase nebo v rozkroku, které se v případě imobilních pacientů může proměnit až v obtížně hojitelné rány.

Příliš velká plenka dostatečně nepřilne, to může vést k bočnímu prosakování, což nejen výrazně sníží pohodlí, ale také zvýší náklady na praní.

!

Protože kůže se sama chránit nedokáže…

Specializovaná péče o pokožku:
- suchá a citlivá pokožka
- ochrana před vznikem proleženin
- při močové inkontinenci

Výrobky zde
Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o zásadách používání souborů. Rozumím