Značka Seni

Výrobky Seni se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě. Nabízíme výrobky prémiové kvality, ale naším dalším cílem je též usnadňovat životy závislým osobám a práci jejich pečovatelů. V řadě zemí se zaměřujeme na zlepšování kvality života našich klientů, stejně jako na vzdělávání společnosti v oblasti inkontinence a dalších zdravotních problémů.

Níže naleznete několik informací o našich činnostech:

Mezinárodní konference dlouhodobé péče

Od roku 1998 pořádáme mezinárodní setkání poskytovatelů dlouhodobé péče, známé jako Mezinárodní konference dlouhodobé péče. Program zahrnuje konferenci pro management institucí dlouhodobé péče, a lékařské a terapeutické zaměstnance institucí sociální pomoci. Součástí je také sympozium pro zdravotnický personál pracující v nemocnicích. Jedná se o jedinou vědeckou událost v Polsku věnovanou dlouhodobé péči a každým rokem se jí účastní téměř tisíc účastníků z celé Evropy. Tito účastníci jsou odborníky ve svém oboru, kteří kladou značné úsilí při uvědomění společnosti a vlády, jak důležitý je rozvoj dlouhodobé péče ve světě, zvláště když čelíme fenoménu stárnutí společnost.

Díky těmto lidem se více mluví o poskytování odborné pomoci lidem v nouzi. Podílet se na setkání odborníků umožňuje sdílet zkušenosti a diskutovat o modelu dlouhodobé péče a standardech poskytovaných služeb v mnoha různých zemích Evropy. Je možné sledovat příklady a jejich řešení, která přináší pozitivní efekty v institucích po celé Evropě. Mezinárodní konference dlouhodobé péče se koná každý rok v září.

Seni Cup (Mezinárodní fotbalová liga postižených)

Seni Cup, mezinárodní fotbalová liga postižených osob, je výjimečná akce, kterou společnost TZMO pořádá od roku 2000. V roce 2006 ji poprvé pořádala TZMO s. r. o., dceřiná společnost TZMO v České republice. Seni Cup vytváří podmínky pro zapojení postižených osob do sportovně-soutěžních aktivit a pomáhá rozvíjet smysl pro zdravou soutěživost. Společnost má naopak příležitost uvědomit si, že i lidé s postižením mají právo a schopnosti účastnit se sportovních klání a začlenit se do normálního společenského života. Fotbalový turnaj Seni Cup se posledních několik ročníků koná vždy v květnu na fotbalovém stadionu FC Slovan v Havlíčkově Brodě. Z každého vylosovaného zařízení se ho účastní jedno mužstvo. Na vítěze každý rok čekají hodnotné ceny, řada zajímavých odměn je však připravena i pro ostatní týmy. Celodenní sportovní klání doplňuje bohatý doprovodný program.

Každý účastník Seni Cupu je vítězem!


Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o zásadách používání souborů. Rozumím