Pro aktivní muže

Řada mužů, kteří rádi tráví svůj čas aktivně, si ve chvíli, kdy se u nich objeví úniky moči, vůbec neví rady. Obvykle svůj problém skrývají, nevyhledají lékaře, často o svém problému neřeknou dokonce ani své partnerce. Za své potíže se stydí, uzavírají se do sebe a začínají se vyhýbat rodině, známým – stále častěji zůstávají doma.

To ale není nutné. První krokem ve zvládnutí tohoto problému by mělo být prolomení studu a pocitu trapnosti. To umožní obrátit se na lékaře a také využít specializovaných absorpčních pomůcek, které účinně ochrání prádlo před ušpiněním. Jedná se o citlivé téma, které se dotýká intimní oblasti, která pro mnohé zůstává tabu. Pokud trpíte úniky moči, neváhejte požádat o radu lékaře nebo lékárníka.

Využijte inkontinenční vložky Seni Man vytvořené speciálně pro aktivní muže a absorpční kalhotky Seni Active.

Inkontinenční vložky Seni Man byly vytvořeny pro muže, kteří si cení bezpečnost a pohodlí a zároveň očekávají naprostou diskrétnost. Vyrábějí se z materiálů nejvyšší kvality, mají anatomický tvar, který je přizpůsoben stavbě mužského těla a ponechává mu naprostou volnost pohybu.

Pružné absorpční kalhotky Seni Active představují unikátní řešení pro aktivní muže. Díky skvělé kvalitě jsou zárukou pohodlí a spolehlivé ochrany. Oblékají se a svlékají jako běžné prádlo a jejich použití je neobyčejně snadné.

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o zásadách používání souborů. Rozumím