Volba velikosti

Při výběru vhodného výrobku nejde jen o volbu odpovídající kategorie, ale také správné velikosti.

Špatný výběr pleny může nejen způsobit finanční ztráty, ale i poškodit zdraví.

Příliš malá plena bude uživatele škrtit a může mu způsobit nepříjemné odřeniny v pase nebo v tříslech a podráždění pokožky, z nichž se v případě imobilních osob mohou rychle stát obtížně se hojící rány.

Příliš velká plena nesedí a je příliš volná, což zvyšuje pravděpodobnost bočního vytečení moči a tím se nejen výrazně snižuje komfort, ale také rostou náklady na praní.

Uživatelé často volí pleny větší velikosti, protože vzbuzují dojem vyšší savosti. Pro vyšší savost je však potřeba vybrat výrobek se zvýšenou absorpční kapacitou ve správné velikosti.

Správná volba velikosti pleny znamená:

Jak zvolit správnou velikost?

Je to jednoduché – v případě inkontinenčních vložek nebo anatomických plen se řiďte potřebnou savostí, v případě absorpčních pomůcek z kategorie polootevřených a uzavřených využijte speciální kalkulátor velikosti.

Kalkulátor Vám spočítá doporučenou velikost na základě následujících informací:

Můžete využít také tabulku velikostí, která se nachází na každém obalu absorpčních výrobků Seni.

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o zásadách používání souborů. Rozumím